ساناز شاکری
/ دسته ها: وبلاگ

بهترین روش های خرید سیمکارت رند

در این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه و با چه روش های می شود خرید سیمکارت رند را انجام دهید تا به مطمئن ترین روش ها و همینطور با مناسب ترین قیمت بازار سیمکارت رند را خریداری کنید ، همینطور به شما اطلاعاتی برای پیش شماره های سیمکارت ها و جدیدترین پیش شماره های اپراتور ها را ارائه می دهیم.
 

خرید سیمکارت رند در طرح های واگذاری

خرید سیمکارت رند در طرح های واگذاری

طرح های واگذاری سیمکارت را اصولا خود اپراتور ها انجام می دهند و با ایجاد ابلاغیه مشترکین خود را به این موضوع آگاه می کنند به طور مثال در تاریخ 28/02/1400 اپراتور همراه اول به مشترک های خود اعلام کرد کسانی که قصد خرید سیمکارت های رند را دارند می توانند با رفتن به سامانه خرید سیمکارت رند همراه اول، سیمکارت خود را انتخاب نموده و خرید خود را انجام دهند. اکثر سیمکارت های دائمی این طرح از سیمکارت های سلب امتیاز شده هستند که ، یکی از معایب این طرح اتمام سریع سیمکارت های موجود است که این امر باعث می شود تا یک مشترک نتواند به سرعت بعد از اعلام طرح سیمکارت رند خود را خریداری کند و از این طرح جا بماند. 
جزئیات این طرح به این شرح بود که ، سیمکارت های موجود شامل سیمکارت های دائمی و سیم کارت های اعتباری بودند و خرید این سیم کارت ها به صورت آنلاین و در وب سایت می باشد و اینکه قیمت گذاری این سیمکارت ها به صورت آزاد بوده و مشترکین قیمت خود را برای خرید سیمکارت رند در سامانه ثبت می کردند و طبیعتا سیمکارت به مشترکی داده می شود که بالاترین قیمت را پیشنهاد داده باشد ، سقفی که سازمان تنظیم مقررات رادیو برای این طرح ها ابلاغ کرده این است که هر مشترک می تواند تنها 10 سیمکارت از این طرح خریداری نمایند.

خرید سیمکارت رند از امور مشترکین و فروشگاه ها

همچنین یکی دیگر از راه های خرید سیم کارت رند مراجعه به نماینده های اپراتور ها در امور مشترکین و همینطور مراجعه به مغازه های فروش سیمکارت که به صورت خصوصی و خارج از نظر اپراتور ها فعالیت می کنند است . معایب خرید از مغازه های خصوصی و نامینده ها این است قیمت های سیمت کارت های رند آن ها عموما بالاتر از ارزش واقعی سیمکارت ها است و چون نظارت و قوانین خاصی برای این موضوع وجود ندارد قیمت های ارائه شد توسط فروشندگان نسبت به ارزش سیمکارت دارای قیمت بیشتری بوده است. 
 

خرید سیمکارت رند از فروشگاه های اینترنتی

خرید سیمکارت رند از فروشگاه های اینترنتی

یکی دیگر از راه های خرید سیم کارت رند مراجعه به وب سایت های فروش اینترنتی سیمکارت می باشد، شما با مراجعه به وب سایت و در قسمت سیمکارت های رند می توانید لیستی از سیمکارت های رند و همین طور قیمت آن ها را ببینید و ثبت سفارش کنید.  استفاده از این راه به دلیل وجود رقابت در بین وب سایت ها توصیه می شود چرا که بستر اینترنت به گونه ای است که کاربران می تانند قیمت ها و همینطور امکانات هر وبسایت را باهم مقایسه کنند و در نهایت از فروشگاه اینترنتی استفاده کنند که بهترین خدمات و سیمکارت هارا با کمترین قیمت عرضه می کند. همانطور که گفته بودیم بعد از گفتن بهترین روش های خرید سیمکارت رند قرار است که شناختی راجب پیش شماره های سیمکارت ها و همینطور اعلام کنیم که پیش شماره های جدید اپراتور ها چه شماره هایی هستند.
 

پیش شماره های سیمکارت

پیش شماره های سیمکارت

همگی شماره های همراه در ایران از یازده رقم تشکیل شده اند که با صفر آغاز می شوند ، چهار رقم اول همه شماره های همراه را پیش شماره می گویند و هر اپراتور اعم از همراه اول ، ایرانسل و رایتل پیش شماره های مخصوص و اختصاصی خود را دارند اگر بخواهم در این باره مثال بزنم اپراتور ایرانسل پیش شماره های 0935 ،0936 ، 0937 را دارا می باشد و اپراتور رایتل پیش شماره های 0922 ، 0921 ، 0920  مختص به خود را دارد.
با مثالی به شما خواهم گفت که در یک شماره تلفن پیش شماره، کد خط، پیش شماره  و پیش کد هر یک کدام است به طور مثال شماره تلفن 09121234567 دارای پیش شماره 0912 و کد خط 1 و پیش کد خط 123  می باشد، کد خط اول شماره بعد از پیش شماره می باشد و پیش کد خط سه رقم بعد از پیش شماره است.

پیش شماره هنگام خرید سیمکارت رند 

شما باید پیش شماره ها را هنگام خرید سیمکارت رند بشناسید تا بدانید کدام پیش شماره ها در چه اپراتور هایی طرفداران بیشتری دارد باهم می پردازیم به پیش شماره های اپراتور های همراه اول، رایتل و ایرانسل 
پیش شماره سیمکارت ایرانسل
شماره های 0905 ، 0904 ، 0903 ، 0902 ، 0901 ، 0935 ، 0936 ، 0937 ، 0938 ، 0939 جزو پیش شماره اپراتور ایرانسل است و همینطور که می دانید پیش شماره 0935  طرفداران زیادی دارد ، پیش شماره های اعلام شده به صورت دائمی و اعتباری بوده مطعلق به منطقه یا شهر خاصی نیست و به صورت عمومی است ، پیش شماره 0904 برای سیمکارت های کودک است و 0941 برای مودم های ایرانسل است.
 

پیش شماره سیمکارت همراه اول

پیش شماره سیمکارت همراه اول

شماره های 0994 ، 0993 ، 0992 ، 0991 ، 0990 پیش شماره های همراه اول هستند که به صورت دائمی و اعتبار می توان خریداری کرد ، محبوب ترین پیش شماره 0912 می باشد که گران ترین خط ها را به خود اختصاص داد است و این پیش شماره تنها به صورت دائمی بوده و اعتباری ندارد همینطور پیش شماره های 0990 ، 0919 ، 0910 نیز طرفداران زیادی دارد. 

پیش شماره سیمکارت رایتل

اپراتور رایتل نیز با پیش شماره های 0920 ، 0921 ، 0922 طرفداران خاص خود را دارد و محبوب ترین پیش شماره در بین پیش شماره های رایتل 0920 می باشد.

جمع بندی

ما در این مقاله درباره بهترین روش های خرید سیمکارت رند گفتیم تا اگر قصد خرید سیم کارت رند دارید بدانید از چه روش هایی می شود این سیمکارت ها را خریداری کرد و همین طور پرداختیم به پیش شماره های اپراتور ها و متوجه شدید چرا پیش شماره ها هنگام خرید سیم کارت رند مهم هستند و با محبوب ترین پیش شماره ها آشنا شدید، به ما بگویید از چه پیش شماره هایی استفاده می کنید و پیش شماره مورد علاقتون چه شماره ای است.

مطلب قبلی خرید سیم کارت همراه اول اعتباری ارزان
مطلب بعدی ایده کسب و کار خرید و فروش سیم کارت همراه اول 912
Print
319 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر