ساناز شاکری
/ دسته ها: وبلاگ

ایده کسب و کار خرید و فروش سیم کارت همراه اول 912

در این مقاله قصد داریم تا به شما کسب و کاری و معرفی کنیم که بسیار پر رونق بوده و می تواند برای شما سود های فراوانی را به همراه داشته باشد ، نکته های مهم و کلیدی این کسب و کار را به شما می گوییم و شما را راهنمایی می کنیم تا در این راه موفق باشید.
 

خرید و فروش سیم کارت همراه اول 912 با پیش شماره های متفاوت

خرید و فروش سیم کارت همراه اول 912 با پیش شماره های متفاوت

ایده اولیه که برای شما بازگو خواهیم کرد بسیار ساده و کاربردی است و نسبتا با سرمایه کم میتوانید آن را انجام دهید ، در ابتدای کار شما باید کسب و کار ها یا افرادی که شغل آن ها باعث شده است با تلفن همراه سر و کار زیادی داشته باشد را شناسایی کنید و وارد لیست خود کنید. در قدم بعدی شماره همراه آن ها را شناسایی می کنید و تمامی آن ها را یادداشت کنید حال شما باید به همان شماره ها ، پیش شماره های متفاوتی را خریداری کنید به طور مثال: شماره همراه 1234***0912 را باید با همان شماره یعنی 1234*** با پیش شماره های 0919 ، 0910 ،0935 ، 0936 ، 0921 ، 0922 خریداری کنید و به صاحبان شماره اصلی بفروشید که در ادامه این مقاله تکنیک های خرید و فروش سیمکارت 912 را به شما خواهیم گفت.

خرید و فروش سیم کارت همراه اول 912 با ایجاد فروشگاه

 شما همینطور می توانید فروشگاهی احداث کنید و در آن کار خرید و فروش سیمکارت را  انجام دهید، ولی خب این روش هزینه های بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد ولی از دید مشتریان سیمکارت ها، فروشگاه های فیزیکی اعتبار بیشتری دارند و مشتری با احساس امنیت بیشتر نسبت به خرید فروش سیمکارت خود اقدام می کنید. همانطور که گفته شده بود معایب این کار هزینه زیاد احداث  و راه اندازی فروشگاه است که شامل رهن و اجاره ملک ، هزینه دکوراسیون ، سرمایه اولیه جهت خرید سیمکارت رند ، بیمه ، مالیات و ... می باشد.
 

خرید فروش سیم کارت در اینستاگرام 

خرید فروش سیم کارت در اینستاگرام 

همانطور که میدانید شبکه اجتماعی اینستاگرام کاربران بسیار زیادی را در خود جای داده است و همین امر باعث شده فرصت بسیار عالی را در اختیار کسب و کار های مختلف ایجاد کند و باعث شود محیط خوبی برای ایجاد یک کسب و کار مناسب را شکل دهد. اگر به دنبال خرید و فروش سیم کارت همراه اول 912 هستید، بر خلاف روش قبلی که گفتیم این راه نیاز به سرمایه گذاری خیلی زیادی ندارد ولی این را نیز بدانید که این روش هزینه های خاص خود را دارد، شما در اینستاگرام بعد از راه اندازی اکانت کسب و کار خود باید به دنبال ایده ای جذاب برای معرفی محصولات خود به شیوه ای متفاوت با رقیب های خود باشید و بعد از آن به دنبال راه هایی بگردید برای جذب مخاطبان به صفحه فروشگاه خود، یکی از عمده ترین روش هایی که انجام می شود. انجام تبلیغات در صفحه اینستاگرام پر بازدیدکه بستگی به میزان بازدید هزینه های متفاوتی دارد.
 

احداث فروشگاه اینترنتی برای خرید فروش سیمکارت

احداث فروشگاه اینترنتی برای خرید فروش سیمکارت 

روزانه افراد بسیار زیادی در اینترنت به دنبال رفع نیاز های خود هستند از رسیدن به جواب سوال خود تا خرید ماشین و گوشت و مرغ، در ایران افراد بسیار زیادی به صورت روزانه به دنبال خرید سیمکارت یا فروش سیمکارت خود هستند که در اینترنت به دنبال انجام کار خود هستند، شما هم میتوانید از این فرصت استفاده کنید و به خرید و فروش سیم کارت همراه اول 912 بپردازید. ولی این را بدانید که این روش به راحتی که گفته شد نیست و هزینه های خاص خود را دارد شاید نسبت به روش خرید و فروش سنتی هزینه کمتری داشته باشد و باز هم متحمل هزینه های خاص خود است و همینطور این روش به زمان نیاز دارد تا شما به سود خود برسید.
 

خرید و فروش سیم کارت همراه اول 912 با استفاده از تمامی روش ها

خرید و فروش سیم کارت همراه اول 912 با استفاده از تمامی روش ها

در ابتدا باید به شما عرض کنم که منظور ما از این روش این نیست که شما فروشگاه فیزیکی و همینطور سایت و پیج اینستاگرام راه اندازی کنید ، بلکه کافیست با وب سایت فروشگاه سیمکارت و همینطور پیج های اینستاگرامی تعامل و خرید فروش داشته باشید به این روش که شما می توانید با یک شماره رند دسته ای از پیش شماره مختلف را تهیه کنید که این کار موجب افزایش قیمت این شماره ها می شود و به صورت پک کامل اقدام به فروش کنید به طور مثال شماره تلفن 1234***0912 را با پیش شماره های یک اپراتور یا تمامی اپراتور ها تهیه کنید، هرچه  شماره اصلی رند تر باشد و تعداد پیش شماره ها بیشتر باشد قیمت تمامی خط ها نیز افزایش می یابد. این راه نسبت به تمامی راه ها زود بازده تر و سرمایه کمتری نیاز دارد تنها سرمایه شما باید صرف خرید و فروش سیم کارت همراه اول 912 و دیگر خط ها و اپراتور ها شود. 

جمع بندی

ما شما را با روش های مختلف خرید فروش سیمکارت آشنا کردیم و گفتیم هرکدام از آن ها چه نیاز هایی دارند و به چه میزان سرمایه لازم دارند حالا شما باید نسبت به شرایط خودتان اقدام به انجام دادن هر کدام از روش های گفته شد کنید ، امیدواریم که مطالب مفیدی را برای شما عرضه کرده باشیم ، اگر شما روش های دیگری برای خرید و فروش سیم کارت همراه اول 912 دارید برای ما بنویسید و یا هر سوال نسبت به روش های گفته شده دارید میتوانید با ما در جریان بزارید تا شما را راهنمایی کنیم.

مطلب قبلی بهترین روش های خرید سیمکارت رند
مطلب بعدی محاسبه هزینه خرید خط ثابت چگونه انجام می شود؟
Print
271 رتبه بندی این مطلب:
4.0

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر