ساناز شاکری
/ دسته ها: وبلاگ

با پروسه خرید خط ثابت همه مناطق تهران آشنا شوید

خیلی از ما صاحب کسب و کار یا استارت آپی هستیم که برای ارتباط با مشتری های خود نیاز به یک خط تلفن ثابت داریم. جدا از اینکه این کسب و کار یا استارت آپ در یک مکان فیزیکی شکل گرفته است یا خیر، مخاطبین ترجیح می دهند تا از طریق یک خط تلفن ثابت با ما در ارتباط باشند. این موضوع در ذهن ناخودآگاه اکثریت مردم جامعه وجود دارد که اعتبار خط تلفن ثابت برای یک تجارت، بیشتر از خط تلفن همراه است. از سوی دیگر می توان گفت مشتریان تمایل دارند تا از طریق خوط تلفنی ثابت با ما در ارتباط باشند. به طور ساده تر بخواهیم بگوییم خیلی از ما به دنبال تهیه یک خط تلفن ثابت برای محل کار خود هستیم، ولی مسئله اینجاست که خیلی از مراکز مخابراتی دیگر قادر به ارائه خط تلفن ثابت نیستند. 


 

با پروسه خرید خط ثابت همه مناطق تهران آشنا شوید

در خوشبینانه ترین حالت که امکانات مخابراتی برای ارائه سرویس تلفن ثابت هم وجود داشته باشد، بایستی به دنبال خرید تجهیزات ایجاد یک سامانه تلفن گویا کوچک برای خود باشیم که بین یک تا پنج میلیون تومان بایستی برای آن هزینه کنیم. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود شرکت هایی که ایده های تازه و راهکار های اساسی برای هر مسئله ای دارند موجب شده است تا خیال ما برای خیلی از موارد گفته شده آسوده باشد. یکی از خدمات و سرویس های ارائه شده از سوی شرکت های خوش ایده امروزی در ایران، سرویس ارائه خط تلفن ثابت با شماره تلفن دلخواه شما، بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل است.

سرویس تلفن گویا

سرویس تلفن گویا بر روی بستر خطوط دیجیتال مخابراتی و با پیش شماره 2 تهران ارائه می گردد که شما می توانید پس از انتخاب شماره تلفن ثابت خود از میان هزاران شماره موجود، به صورت آنلاین پیام های خوش آمدگویی، منو ها و داخلی های مورد نظر خود را با امکان انتقال (دایورت) رایگان به هر شماره ای، چه همره چه ثابت، تعریف نمایید.

چگونگی انتقال خط ثابت

چنانچه مبدا و مقصد شما در یک محدوده مخابراتی و تحت نظارت یک مرکز تلفن قرار داشته باشد، می توان به راحتی از منزل یا شرکت قدیم، به منزل یا دفتر کاری جدیدتان انتقال یابد. با این کار دیگر لازم نیست به تمامی آشنایان یا مشتریان تماس گرفته و آن ها را از شماره جدید مطلع سازید. چنانچه منزل یا دفتر کار شما در محدوده ی دیگری است، تنها با تلفن های اینترنتی و VOIP می توانید این کار را به راحتی انجام داد. جدا از این می توانید برای شرکت یا خانه خود شماره مجازی خریداری نموده و فارغ از جابجایی محله یا حتی شهری، یک خط ثابت همیشه همراه داشته باشد.

پروسه خرید ثابت همه مناطق تهران

 در ادامه قصد داریم تا در خصوص خرید خط ثابت برای تهران اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم. با ما همراه شوید.

خرید خط ثابت همه مناطق تهران تنها 5 دقیقه از شما زمان می برد!

پیش از این خرید خط ثابت همه مناطق تهران دردسر هایی را با خود به همراه داشت و باید حداقل دو یا سه ساعت از کار خود می زدید تا با مراجعه به مخابرات منطقه، خط ثابت بگیرید. خرید خط تلفن یک طرف، انتظار برای کشیدن خط از سوی مخابرات به درب ساختمان طرف دیگر ماجرا بود. گاهی این پروسه تا یک هفته زمان می برد. وقتی هم که خط به محل مورد نظر شما کشیده شد، بایستی به دنبال برق کار می رفتید تا خط را به واحدتان وصل نماید. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی خرید خط ثابت همه مناطق تهران در عرض پنج دقیقه صورت می گیرد.

خرید خط ثابت همه مناطق تهران تنها 5 دقیقه از شما زمان می برد!
 

خدمات حرفه ای مدیریت تماس

با خرید اینترنتی تلفن ثابت از سوی مخابرات و شرکت های مربوطه نه تنها به هر تعدادی که بخواهید خط ثابت به شما واگذار می شود، بلکه می توانید خدمات حرفه ای تلفن گویا، صندوق صوتی، فکس اینترنتی، منشی مجازی و امثالهم نیز بر روی خط خود دریافت نمایید.

تلفن ثابت ابری چیست؟!

تلفن مجازی یکی از سرویس‌های جدید خدماتی در حوزه خطوط تلفن ثابت است. با استفاده از این تلفن دیگر نیازی به خرید چند خط تلفن جدا برای کارمندان و کارکنان خود نخواهید داشت. تلفن مجازی با اینترنت کار می‌کند و مشکل خطوط تلفن ثابت همراه را با خود به همراه ندارد و برای دورکاری و کار در منزل و کاهش هزینه ها در بسیاری از شرکت های پیشرو مورد استقبال چشمگیری قرار گرفته است.
 

تلفن ثابت ابری چیست؟!

پس از خرید، این خط بعد از 24 ساعت فعال می‌شود و شما با وارد کردن شماره تلفن همراه خود در سایت از آن پس تمامی تماس‌هایی که با خط ثابت مجازی گرفته می‌شود را بر روی موبایل‌ خود دریافت می‌کنید. در سرویس‌های حرفه ‌ای می‌توانید پس از فعال کردن تلفن مجازی علاوه بر تماس ‌های داخلی، قابلیت برقراری تماس‌ های خروجی از خط ثابت ابری را نیز داشته باشید. در قسمت پنل کاربری نیز می‌توانید نام و شماره تلفن کارمندان خود را وارد کرده تا بعد از تماس مشتری و مشخص کردن اپراتور مدنظر تماس مستقیما با بخش مورد نظر برقرار شود. دارا بودن قابلیت سامانه پیامکی در دریافت و ارسال پیامک ‌ها از دیگر کارایی‌ های این سیستم است.

جمع بندی

امروزه روش های گوناگونی در خرید خط ثابت همه مناطق تهران وجود دارد. علاوه بر روش ها خطوط تلفن ثابت به دودسته مجازی و حقیقی تقسیم بندی شده اند. وجود خط ثابت برای کسب و کار یکی از راه ها یجذب مشتری و جلب اعتماد آنها است، از این رو می توان گفت که خرید آن از اهمیت بسزایی برخوردار است.

مطلب قبلی شرایط درخواست و خرید خط ثابت رند
مطلب بعدی خرید خط همراه اول چه مزایایی دارد؟
Print
111 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر