ساناز شاکری
/ دسته ها: وبلاگ

خرید خط همراه اول چه مزایایی دارد؟

آیا قصد خرید خط همراه اول را دارید؟ برای این کار ابتدا لازم است در مورد دائمی یا اعتباری بودن آن تصمیم بگیرید. همانطور که می دانید سیم کارت های اعتباری همراه اول نیز در کنار سیم کارت های اعتباری سایر شرکت های معروف مانند ایرانسل بیش از گذشته محبوبیت یافته و اکنون یکی از پرفروش ترین سیم کارت ها محسوب می شوند. البته نوع دائمی آن نیز مزایای خود را داشته و برای بسیاری از افراد خرید سیم کارت دائمی در اولویت است. معمولا افراد از طریق پیشخوان دولت اقدام به خرید خط همراه اول می کنند البته این یکی از بهترین روش های خرید خط است اما شما می توانید از طریق سایت تهران سل نیز سیم کارت مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

 همراه اولی شو

 همراه اولی شو

همراه اول یکی از شرکت های بسیار معتبر در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات است که دیگر هیچ‌کس با نام این شرکت پرآوازه بیگانه نیست. کسانی که در سال های 73 برای اولین بار موفق به خرید سیم کارت تلفن همراه شدند، سیم کارت های خود را به پشتوانه همین شرکت خریده و درواقع جر اولین کسانی بودند که در ایران از موبایل استفاده می کردند. از آنجایی که همراه اول همواره با حمایت دولت و بخش خصوصی شرکت مخابرات به کار خود ادامه داده است، یکی از قوی‌ترین شرکت ها محسوب شده و توانایی پاسخگویی به نیاز 8 میلیون ایرانی را دارد. مشترکین همراه اول هم اکنون از سرویس های ویژه ای چون اینترنت نسل 4 و به زودی نسل 5، وای فای اول، باشگاه فیروزه ای، سامانه خدمات آنلاین همراه اول، سیم کارت دانشجو، سیم کارت کودک، مکالمه گروه، سرویس FDN، انتقال و انتظار مکالمه، پیام کوتاه، پیام صوتی، اتصال به نمابر و دیتا، سرویس رومینگ بین الملل، تماس بان و پرداخت همراه برخوردارند. پس اگر می خواهید از بهترین خدمات برخوردار باشید، همراه اول در خدمت شماست.

قیمت خط همراه اول چقدر است؟

چنانچه قصد خرید خط همراه اول دائمی را دارید، شما می توانید از طرق مختلف اقدام به خرید خط همراه اول کنید. یکی از راه های خرید سیم کارت مراجعه به پیشخوان های دولتی است اما شما می توانید از طریق فروشگاه ها نیز اقدام به خرید سیم کارت کنید. جدا از این شما می توانید از طریق سایت همراه اول یا تهران سل نیز اقدام به خرید انواع سیم کارت نمایید. قیمت خط همراه اول در حالت صفر معمولا در همه پیشخوان ها یکسان بوده و فرقی نمی کند اما اگر شما شماره خاصی را از طریق مزایده بخرید در آن صورت قیمت سیم کارت همراه اول می توان بسیار متفاوت باشد. این قیمت گذاری های بر حسب هیچ قانونی نبوده و بستگی به رند بودن شماره دارد. برخی شماره های رند بسیار گران هستند.

قیمت خط همراه اول چقدر است؟

مزایای خرید خط همراه اول

گفتیم که شرکت همراه اول اولین و شناخته شده ترین شرکت در زمینه خدمات ارتباطات است. یکی از مزایای استفاده از خط همراه اول شناخته بودن آن و به نوعی معتبر بودن آن است. در واقع با خرید سیم کارت دائمی همراه اول، شما از خدمات درجه اول کشور ایران در زمینه ارتباطات برخوردار خواهید بود کیفیت این خدمات بسیار بالا بوده و از حمایت دولتی برخورد است. البته این موضوع چیزی از ارزش های سایر شرکت ها کم نمی کند؛ اما شما به کمک همراه اول می توانید عضو باشگاه فیروزه ای شده و از مزایای آن نیز بهره مند شوید.

مزایای باشگاه فیروزه ای برای همراه اولی ها

باشگاه فیروزه ای همراه اول خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می دهد. هدف این باشگاه تقویت ارتباط تعاملی بین مشترکین و شرکت همراه اول و افزایش رضایتمندی مشتریان است. عضویت در این باشگاه برای دارندگان سیم کارت دائمی و اعتباری رایگان بوده و نیاز به پرداخت حق عضویت نیست. شما می توانید با پرداخت قبض، دعوت از دوستان، خرید شارژ و غیره امتیاز کسب کرده و با این امتیازات، از خدمات باشگاه فیروزه ای استفاده کنید. همراه اول برای مشتریان خوش حساب خود، امتیازات بالایی قائل است برای مثال گاه این افراد می توانند تا ساعات محدودی از اینترنت رایگان بهره مند شوند.

در هنگام خرید سیم کارت دست دوم به چه نکاتی توجه کنیم؟

مواظب باشید هنگام خرید سیم کارت کلاه سرتان نرود. اگر قصد خرید سیم کارت دست دو را دارید، اولین نکته این است ک باید قیمت واقعی سیم کارت را مشخص کنید؛ یعنی به اندازه ارزش واقعی خط پول پرداخت کنید. برای این کار، شما می توانید با کمک تیم پشتیبانی تهران سل از جزییات کار مطلع شوید. یادتان باشد که قیمت گذاری سیم کارت کاری تخصصی بوده و باید توسط کارشناسان انجام شود. هرگز بدون اطلاعات کافی در مورد سیم کارت آن را به صورت چک و سفته خرید و فروش نکنید. اگر از فرد خاصی سیم کارت صفر می خرید، حتما از صفر بودن آن اطمینان حاصل کنید. در پایان لازم به ذکر است که نام سیم کارت را حتما به نام خودتان تغییر دهید.

در هنگام خرید سیم کارت دست دوم به چه نکاتی توجه کنیم؟

جمع بندی

خرید خط همراه اول اکنون بسیار ساده گشته است. برای این کار دیگر نیازی نیست مدت ها انتظار بکشید تا خطی به نامتان زده شود. خرید سیم کارت های دائمی و اعتباری از طریق دفاتر خدمات یا از طریق سایت های معتبری چون تهران سایت بسیار سریع تر از هر زمان دیگری ممکن است. بهتر است قبل از مراجعه به دفاتر حتما در مورد دائمی یا اعتباری بودن سیم کارت خود تصمیم گرفته و مدارک لازم جهت خرید خط همراه اول را با خود به همراه داشته باشید.

مطلب قبلی با پروسه خرید خط ثابت همه مناطق تهران آشنا شوید
مطلب بعدی در هنگام خرید سیم کارت 0912 رند به چه نکاتی باید توجه کنیم؟
Print
250 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر