ساناز شاکری
/ دسته ها: وبلاگ

اطلاعاتی در مورد خرید سیم کارت 0912

همراه اول اولین شرکتی بود که سیمکارت را در ایران در سال 1373 عرضه نمود. پیش شماره این شرکت، 0912 بود که امروزه ارزش بیشتری نسبت به دیگر سیم کارت های موجود در بازار دارد؛ ناگفته نماند که در هنگام خرید سیم کارت 0912 بایستی مبلغ بیشتری پرداخت نمایید. یکی از دلایل گرانی پیش شماره 912، قدمت شرکت ارائه دهنده و همچنین قدمت دیرینه این پیش شماره است. پس از عرضه پیش شماره 912 و همچنین معروف شدن شرکت ارائه دهنده آن، کد های مختلفی برای این سیم کارت ترتیب دادند که البته کد یک از همه ی آن ها گران تر و معروف تر است. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که کد چیست؟ اولین عددی که پس از پیش شماره استفاده شده است، به عنوان کد آن خط شناخته می شود. پیش از این اشاره کردیم که کد یک از مابقی کد ها در شرکت همراه اول گران تر و البته محبوب تر است. از این رو امروزه خط صفر کد یک جزو نایاب ترین خط ها است. در ادامه با ما همراه شوید تا در خصوص خرید سیم کارت 0912 اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.

مزایای خرید سیم کارت 0912 کد یک

مزایای خرید سیم کارت 0912 کد یک

کد یک سیم کارت 0912 در میان افراد جامعه اللخصوص افرادی که سیم کارتی برای کسب و کار خود تهیه می کنند، بسیار محبوب است که همین امر یکی از مزایای این سیم کارت به شمار می رود. اگر کسب و کاری دارید که موجب می شود تا با بقیه افراد در ارتباط باشید، این خط موجب ارتقای اعتبار شما می شود و وقتی با آن ها با خط 912 کد یک تماس می گیرید، در همان ابتدا نشان می دهید که شما فردی دارای اعتبار بوده که در نهایت به اعتبار کسب و کارتان افزوده می شود.
چنانچه شماره شما مشخصات گفته شده رو دارا باشد، یک پتانسیل برای شما محسوب می شود؛ ناگفته نماند که اگر خط کد یک شما، شماره رندی هم داشته باشد، اعتبار شما بیش از آنچه که فکرش را میکنید نزد مشتریان افزوده می شود. البته که بطور کلی تمامی کد های 912 از اعتبار بسزایی برخوردارند، اما به شما پیشنهاد می کنیم که در هنگام خرید سیم کارت 0912 برای کسب و کار خود، کد یک را تهیه نمایید.

معایب کد یک خط 0912

به طور کلی می توان گفت که این کد معایب زیادی با خود به همراه ندارد و تنها عیبی که می توان برای آن به شمار برد، قیمت گزاف آن است. جالب است بدانید که این کد نسبت به سایر کد های نزدیک همراه اول نیز گران تر است. البته به این نکته نیز باید توجه شود که قیمت این شماره ها صرفا به کد آن ها بستگی ندارد و رند بودن شماره تاثیر بسزایی در قیمت خرید سیم کارت 0912 دارد.

سیم کارت در حد صفر 0912

سیم کارت ها به دو دسته ی صفر و کارکرده تقسیم بندی می شوند. اما در میان سیم کارت های کارکرده خط هایی که مدت زمان زیادی استفاده نشده و در واقع خاموش بوده اند، به عنوان سیم کارت در حد صفر در هنگام خرید سیم کارت 0912 به شما ارائه داده می شوند. هر مجموعه ای استاندارد مختص به خود را برای نام گذاری سیم کارت در حد صفر تعیین کرده است. برخی از فروشندگان سیم کارت، خطوطی که حتی 3 ماه خاموش بوده اند را به عنوان سیم کارت در حد صفر به فروش می رسانند.

سیم کارت در حد صفر 0912

در هنگام خرید سیم کارت 0912 گران قیمت به چه نکاتی باید توجه نمود؟

هنگام خرید سیم کارت های گران قیمت لازم است از مالکیت فروشنده بر سیم کارت مورد نظر اطمینان حاصل نمایید. سیم کارت های ارزشمند را با ارائه وکالتنامه از سوی فروشنده خریداری ننمایید؛ مگر آنکه با تایید وکالتنامه و انجام کار فقط در دفاتر امور مشترکین همراه اول از خرید سیم کارت هایی که در کوتاه مدت چندین بار انتقال یافته اند، خودداری کنید. سیم کارت های گران قیمتی که در ماه های گذشته تعویض کاربری داشته و پس از مدتی تغییر نام پیدا کرده اند را نیز بایستی با دقت فراوان و همچنین با اطمینان از مالکیت فروشنده بر شماره مورد نظر، خریداری نمایید.

تفاوت سیم کارت 912 تهران با شهرستان ها

شرکت بنام همراه اول هنگام واگذاری، توزیع و طبقه بندی سیم کارت در سطح کشور و اختصاص پیش شماره ها بر اساس استان و شهر، کد 0912 را به تهران، ساوه، سمنان، زنجان، البرز یا کرج و همچنین قم اختصاص داد. تا مدتی پیش در قبوض تلفن همراه ردیفی به نام هزینه جابجایی وجود داشت که مربوط به محاسبه اضافه هزینه مکالمه با خطوط درون و برون استانی بود؛ اما هم اکنون به دلیل یکسان سازی تعرفه مکالمات از سوی همراه اول، تفاوتی بین شماره ها و سیم کارت های توزیع شده در سطح استان تهران وجود ندارد.

تفاوت سیم کارت 912 تهران با شهرستان ها

 

هنگام خرید سیم کارت کارکرده به چه نکاتی باید توجه نمود؟

یکی از مشکلاتی که در هنگام خرید سیم کارت به ذهن میرسد، میزان زنگ خوری خط خریداری شده است. هیچ کس تمایل ندارد که پاسخگوی تماس های نامربوط صاحب قبلی خط باشد و این موضوع هنگان خرید سیم کارت 0912 کارکرده از اهمیت بسزایی برخوردار است. همچنین برای خانم ها این موضوع اهمیت ویژه ای دارد و توصیه می شود خانم ها از خرید سیم کارت های کارکرده خودداری کنند. اگر زنگ خور سیم کارت برای شما اهمیت دارد، بهتر است قبل از خرید استعلام میزان کارکرد خط را از دفتر پیشخوان یا امور مشترکین همراه اول پیگیری نمایید و در صورتی قبوض ده ماه گذشته خط مبالغ بالایی را نشان دهد، از خرید آن منصرف شوید.

جمع بندی

در این مقاله در خصوص مزایا، معایب، ویژگی ها، کد ها و هر چه که در خرید سیم کارت 0912 دخیل است، با شما صحبت کردیم. دفاتر پیشخوان دولت یا امور مشترکین همراه اول تفاوتی با یکدیگر ندارند. فقط دقت داشته باشید که سیمکارت مورد نظر در دفاتر پیشخوان دولت یا امور مشترکین مخابرات انتقال پیدا کند و پیامک های مربوطه به نقل و انتقال مالکیت به یکی از شماره های به نام شما ارسال شود.

 

مطلب قبلی در هنگام خرید سیم کارت 0912 رند به چه نکاتی باید توجه کنیم؟
مطلب بعدی اقدامات لازم جهت خرید سیم کارت ایرانسل رند
Print
255 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر