ساناز شاکری
/ دسته ها: وبلاگ

اقدامات لازم جهت خرید سیم کارت ایرانسل رند

خرید سیم کارت ایرانسل رند بسیار پرطرفدار است. بسیاری از کاربران دوست دارند از شماره های رند استفاده کنند؛ چرا که راحت تر در یاد می ماند. از طرفی شرکت ایرانسل نیز گاه طرح های بسیار جذابی برای فروش شماره های خاص ارائه می دهد برای مثال شماره تلفنی که با تاریخ سال تولدتان تمام می شود. یا هر شماره ای که مدنظرتان است. این خیلی جذاب است به همین دلیل نیز این طرح های خاص معمولا محدود بوده و سریعا به پایان می رسند. اگر دوست دارید با این‌گونه طرح ها سریعا آشنا شده و از آن ها استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم با تهران سل همراه باشید.
 

چگونه یک خط رند بخریم؟

چگونه یک خط رند بخریم؟

بسیاری از شماره های رند دست مردم اند و به همین دلیل قیمت آن ها چندان مشخص نیست و ضابطه خاصی ندارد. بیشتر این نوع شماره های رند در مزایده ها به فروش می رسند. اگر خواستار خرید شماره های لاکچری مانند شماره هایی که با تاریخ تولد به اتمام می رسند و یا سیم کارت رند حروفی هستید، جدا از مسئله قیمت آن ها باید گوش به زنگ باشید و با طریقه فروش این نوع سیم کارت آشنا باشید. اکثر دفاتر خدماتی سیم کارت صفر می فروشند که می توانند رند نیز باشند. ایرانسل شماره های رند خود را به نام شماره طلایی عرضه می کند. قیمت این نوع سیم کارت به اندازه شماره های رند عجیب و غریبی مثل حروف شماره ها بالا نیست؛ اما برخی از شماره های رند نیز در سایت های مرتبط به مزایده گذاشته می شوند. شرکت ایران سل در سایت rond.irancell.ir به فروش شماره های رند خود می پردازد. خرید سیم کارت ایرانسل رند از طریق تهران سل نیز امکان پذیر است برای این کار لطفا با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

شماره رند دائمی بخریم یا اعتباری؟

قبل از خرید سیم کارت به نیاز خود توجه کنید، آیا شما از آن دسته افرادی هستید که از تلفن همراه خود زیاد استفاده می کنید؟ پس شاید بهتر باشد به فکر خرید سیم کارت ایرانسل رند دائمی باشید؛ چرا که نوع اعتباری قدری برای شما به صرفه نخواهد بود. هزینه هر دقیقه مکالمه سیم کارت های دائمی در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل 57 تومان است؛ اما در سیم کارت های اعتباری این عدد به 67 تومان می رسد. موضوع دیگر این است که شما هنگام شارژ سیم کارت های اعتباری مبلغ اضافه تری پرداخت می کنید برای مثال شما 5 هزار تومان شارژ کرده اما در اصل 4500 تومان شارژ می شود. البته در نظر داشته باشید که سیم کارت های اعتباری نیز مزایای خود را دارند برای مثال بسیار ساده خریداری می شوند و برای کسانی که استفاده زیادی از موبایل نمی کنند گزینه بهتری است چرا که هزینه اشتراک را ندارد.
 

شماره رند دائمی بخریم یا اعتباری؟

برای خرید سیم کارت ارزان ایرانسل به کجا مراجعه کنیم؟

سیم کارت های امروزی بسیار هوشمند اند تا جایی که برخی از آن ها به نام جادوگران دیده نشده در تلفن ها همراه یاد می کنند. سیم کارت های ایرانسل در این میان بسیار پرطرفدارند چرا که شرکت ایرانسل یکی از قدیمی ترین و خوش نام ترین شرکت های ارائه کنند خدمات سیم کارت در ایران محسوب می شود. شما می توانید با مراجعه به نزدیک ترین پیشخوان دولت و یا فروشگاه اقدام به خرید سیم کارت ایرانسل رند کرده و به این ترتیب وارد دنیای خدمات بی انتهای ایرانسل شوید. البته خرید سیم کارت رند تنها از طریق پیشخوان ها صورت نمی گیرد و ایرانسل برای مشتریان خود راه های بسیاری را پیشنهاد داده است. همان‌طور که در بالا نیز ذکر شد، سایت مخصوص برای این کار وجود دارد. تهران سل نیز از دیگر راه های خرید سیم کارت ایرانسل رند محسوب می شود.

مزایای خرید سیم کارت ایرانسل رند

چرا برخی از افراد به خرید سیم کارت ایرانسل رند تمایل بیشتری دارند؟ این سوالی است که گاه به ذهن بسیاری از ما می رسد که مگر شماره های معمولی چه اشکالی دارند که خرید سیم کارت ایرانسل رند در اولویت بسیاری از افراد قرار گرفته است؟ برای پاسخگویی به این سوال باید گفت که شماره های رند بیشتر برای کسب و کارها و افراد خاص مهم است. برای مثال اگر شما بازاریاب باشید و یا در یک شرکت پر مخاطب کار کنید، شماره رند به شما کمک می کند که خیلی سریع در یاد مشتری مانده و در مواقع لزوم سریعا به حافظه او خطور کنید. از طرفی استفاده از شماره های رند برای بسیاری از شخصیت های شناخته شده نوعی لاکچری بودن محسوب می شود. شاید با خود بگویید که قیمت های بسیار عجیب این نوع شماره ها آیا آن‌قدری می ارزد؟ خب بله. بسیاری از افراد با خرید و فروش این نوع شماره های به سود خوبی می رسند.
 

مزایای خرید سیم کارت ایرانسل رند

جمع بندی

خرید سیم کارت ایرانسل رند بسیار آسان است. شما می توانید رندترین شماره ها را خریداری کنید. البته شرکت ایرانسل جشنواره های و طرح های بسیار خوبی برای مشتریانش در نظر می گیرد که می توانید از طریق تهران سل با این خدمات آشنا شده و از آن ها استفاده کنید. همچنین شما می توانید سیم کارت های همراه اول، ایرانسل و رایتل را نیز از طریق سایت ما به آسان ترین روش ممکن خریداری کنید. تهران سل به عنوان بزرگ ‌ترین مرکز توزیع سیم کارت در ایران آماده ارائه خدمات گسترده در زمینه فروش انواع سیم کارت اعم از سیم کارت رند، تکی و عمده به شما مشتریان گرامی است.

مطلب قبلی اطلاعاتی در مورد خرید سیم کارت 0912
مطلب بعدی راهنمای خرید سیم کارت همراه اول ارزان و رند
Print
101 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر