ساناز شاکری
/ دسته ها: وبلاگ

خرید سیم کارت همراه اول اعتباری ارزان

خرید سیم کارت همراه اول اعتباری ارزان امروزه بسیار خواهان پیدا کرده است؛ چراکه استفاده از سیم کارت های اعتباری بیش از گذشته رواج یافته است. علت این امر را می توان در پایین آمدن سن جامعه آماری استفاده کنندگان از تلفن های همراه دانست. در گذشته کمتر پیش می آمد که والدین برای فرزندان زیر 18 سال خود سیم کارت بخرند حتی خرید گوشی تلفن همراه نیز رایج نبود؛ اما امروزه به دلیل شیوع کرونا و برگزاری آنلاین تمامی کلاس ها همه بچه ها تقریبا به این وسایل نیاز دارند؛ اما خرید سیم کارت دائمی برای سنین پایین چندان رایج نیست؛ چرا که والدین با خرید سیم کارت اعتباری می توانند میزان مصرف فرزندان خود را کنترل کنند. اگر شما نی به دنبال خرید سیم کارت همراه اول اعتباری با شرایط ویژه هستید، پیشنهاد می کنیم با تهران سل بیشتر آشنا شوید.
 

سیم کارت اعتباری بخریم یا دائمی؟

سیم کارت اعتباری بخریم یا دائمی؟

بسیاری از ما ترجیح می دهیم سیم کارت دائمی داشته باشیم؛ چرا که بر این باوریم که این نوع سیم کارت مزایای بیشتری دارد. برای مثال اغلب افراد بر این باورند که سیم کارت دائمی بهتر آنتن می دهد و یا اینکه هزینه های آن پایین تر است. در حالی که این تصورات چندان صحیح نیست و سیم کارت های اعتباری نیز می توانند به اندازه نوع دائمی کارایی داشته باشند؛ بنابراین اگر شارژ کردن اعتبار سیم کارت برایتان یک مساله مهم محسوب نمی شود، پیشنهاد می کنیم به مزایای خرید سیم کارت همراه اول اعتباری ارزان از تهران سل توجه نمایید.

چگونه از خدمات حضوری و غیرحضوری تهران سل استفاده کنیم؟

خرید سیم کارت همراه اول اعتباری ارزان از طریق تهران سل بسیار ساده است. شما می توانید به صورت حضوری به دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه کرده و خدمات زیر را توسط این دفاتر دریافت کنید:

 • تغییر مالکیت
 • تغییر آدرس
 • ثبت نام سیم کارت
 • اعلام مفقودی و دریافت سیم کارت جدید
 • فعال‌سازی سیم کارت های ثابت نامی
 • قطع و وصل سرویس ویژه
 • بررسی شارژینگ مشترکین اعتباری
 • خروج از لیست سیاه

همچنین شما می توانید به واسطه تهران سل به صورت غیرحضوری نیز از خدمات تلفن های اعتباری بهره مند شوید. برای این کار لطفا با تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و از این طریق از چگونگی بهره‌مندی از خدمات غیرحضوری ما مطلع شوید.
 

سیم کارت اعتباری چیست و چند نوع سیم کارت اعتباری وجود دارد؟

سیم کارت اعتباری چیست و چند نوع سیم کارت اعتباری وجود دارد؟

سیم کارت اعتباری به این معنی است که میزان مکالمات اعم از داخلی یا خارجی، محدود بوده و بستگی به اعتبار خریداری شده توسط صاحب خط دارد. این نوع سیم کارت با کارت شارژ یا سایر روش های دیگر شارژ می شود. برای مثال شما می توانید از طریق نرم افزارهای مختلفی مانند آپ نیز شارژ بخرید. از مزایای این نوع سیم کارت می توان به خرید آسان چندین سیم کارت اشاره کرد به این معنی که یک شخص می تواند حداکثر 10 سیم کارت اعتباری داشته باشد. برخی شرکت ها در مواقع خاص می توانند بیش از 10 سیم کارت نیز برای یک نفر صادر کنند برای اطلاعات بیشتر در این مورد شما می توانید با کارشناسان تهران سل صحبت کرده و از شرایط خرید بیش از 10 عدد سیم کارت مطلع شوید.
از انواع سیم کارت اعتباری همراه اول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سیم کارت فعال نشده (استفاده نشده)
 • سیم کارت فعال
 • سیم کارت یک طرفه
 • سیم کارت غیر فعال
 • سیم کارت سلب امتیاز

سیم کارت اعتباری فعال نشده یعنی شما هیچ‌گاه از آن استفاده نکرده اید. سیم کارت فعال با اولین تماس یا ارسال پیامک سیم کارت فعال می شود. وضعیت یک طرفه یعنی شارژ سیم کارت اعتباری شما تمام شده و نمی توانید بدون شارژ مجدد تماس گرفته یا پیامی ارسال کنید؛ اما مخاطبین شما می توانند با شما تماس گرفته و یا برایتان پیام ارسال کنند. یادتان باشد که اگر تا 12 ماه سیم کارتتان را فعال نکنید شماره سیم کارتتان واگذار خواهد شد. در هنگام خرید سیم کارت همراه اول اعتباری ارزان به این موضوع توجه نمایید بعضی از شرکت ها تا قبل از فرصت باقی مانده با پیام کوتاه شما را از این موضوع آگاه می کنند. وضعیت غیرفعال دقیقا مین وضعیت است؛ یعنی شما بیش از دو ماه است که سیم کارت خود را شارژ نکرده اید. وضعیت pool یا سلب امتیاز زمانی رخ می دهد که بعد از 12 ماه سیم کارتتان را شارژ نکرده باشید. در این صورت امتیاز آن را از دست می دهید.
 

منظور از سیم کارت اعتباری ارزان چیست؟

منظور از سیم کارت اعتباری ارزان چیست؟

اگر به فکر خرید سیم کارت همراه اول اعتباری ارزان هستید، باید بدانید که شرکت همراه اول طراح های زیادی برای فروش این نوع سیم کارت دارد. برای مثال سیم کارت اعتباری بیست هزار تومانی زمانی جز طرح های بسیار پرفروش بوده است. برای اطلاع از طرح های جدید همراه اول پیشنهاد می کنیم اخبار سایت تهران سل را از دست ندهید.

جمع بندی

خرید سیم کارت همراه اول اعتباری ارزان امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است؛ چرا که والدین به دنبال خرید سیم کارتی مناسب برای فرزندان محصل خود هستند تا بتوانند به واسطه آن در کلاس های مجازی شرکت کنند. البته خرید سیم کارت همراه اول اعتباری ارزان برای سایر رده های سنی نیز می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد. چرا که خرید آن بسیار راحت و کم هزینه است و نیاز به صرف زمان و هزینه زیادی ندارد. شرایط خرید خرید سیم کارت همراه اول اعتباری ارزان را تنها از ما بپرسید. تهران سل به عنوان بزرگ‌ترین مرکز توزیع سیم کارت، در خدمت شما خواهد بود.

مطلب قبلی راهنمای خرید سیم کارت همراه اول ارزان و رند
مطلب بعدی بهترین روش های خرید سیمکارت رند
Print
415 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر